메뉴 건너뛰기

교회자료실

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ Μέσα στη «μέθη» από τα πλάνα για το νέο γήπεδο της ΑΕΚ, Δικηγοροι εργατολογοι βολου υπάρχουν και προβλήματα στην επικαιρότητα της ομάδας. Όχι όμως τέτοια που να πονοκεφαλιάζουν τον Τραϊανό Δέλλα......

Με μικροπροβλήματα συνεχίστηκαν οι προπονήσεις της ΑΕΚ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ Δεν πονοκεφαλιάζουν τον Δέλλα ελλείψει αγωνιστικών υποχρεώσεων αυτή την εβδομάδα




Μέσα στη «μέθη» από τα πλάνα για το νέο γήπεδο της ΑΕΚ, δικηγοροσ κτηματολογιο υπάρχουν και προβλήματα στην επικαιρότητα της ομάδας. Όχι όμως τέτοια που να πονοκεφαλιάζουν τον Τραϊανό Δέλλα, eunikh sxolh dhmosias dioikhshs μιας και η «Ένωση» έχει ρεπό αυτή την εβδομάδα στον έκτο όμιλο της Γ’ Εθνικής.



Ο Σταύρος Πεταυράκης, μοναδικός κλασικός αριστερός μπακ που έχει απομείνει μετά την επέμβαση σε κοιλιακούς/προσαγωγούς που έκανε ο Τάσος Τσουμάγκας, Νομικo Φροντιστηριο δεν ολοκλήρωσε το πρόγραμμα λόγω μιας ενόχλησης στον αριστερό πλατύ ραχιαίο. Ο Μιχάλης Παυλής ακολούθησε πρόγραμμα αποφόρτισης, υπαλληλος κλιση ενώ ο Ορέστης Παληαρούτας έκανε ατομικό πρόγραμμα λόγω μιας ενόχλησης στους κοιλιακούς.



Οι «κιτρινόμαυροι» θα προπονηθούν την Παρασκευή στις 15:00 και θα έχουν ρεπό το Σαββατοκύριακο, ενώ από τη Δευτέρα θα αρχίσει η προετοιμασία για το εκτός έδρας ματς με τον Ηλυσιακό την επόμενη Κυριακή.



Πηγή: sport-fm.gr



ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ Παράταση στα εισιτήρια διαρκείας της ΑΕΚ

Να δώσουν παράταση στην διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας της ομάδας μέχρι της 20 Σεπ Τεμβρίου αποφάσισαν οι διοικούντες την ΑΕΚ.

Οι άνθρωποι της Ένωσης, βλέποντας το τεράστιο ενδιαφέρον που υπάρχει από τους οπαδούς της ομάδας, κατατακτηριες εξετασεις νομικης παρότι η ομάδα θα αγωνιστεί φέτος στην Γ΄ Εθνική, αποφάσισαν να δώσουν τη δυνατότητα στον κόσμο να προμηθευτεί ετήσια κάρτα μέχρι και δύο μέρες πριν τη σέντρα του πρωταθλήματος και εννέα πριν το πρώτο επίσημο παιχνίδι στο ΟΑΚΑ. Σύμφωνα με την ενημέρωση της διοίκησης, έχουν διατεθεί ήδη περισσότερα από δέκα χιλιάδες εισιτήρια διαρκείας.



Αναλυτικά η ανακοίνωση:



«Λόγω της ζήτησης που υπάρχει από τους φιλάθλους της ομάδας μας και αφού ο πρώτος επίσημος αγώνας της ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ θα πραγματοποιηθεί στις 29 Σεπ Τεμβρίου, καταπάτηση του γεωτεμαχίου παρατείνεται η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας μέχρι τις 20 Σεπ Τεμβρίου».



Πηγή:  sport-fm.gr


ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ Φιγκερόα: "Να καταλήξουμε σε συμφωνία"


Ο Λουτσιάνο Φιγκερόα έφταμετακινηση υπαλληλου σε αλλο τμημα στην Αθήνα για τις τελικές διαπραγματεύσεις με τον Παναθηναϊκό, μονιμοτητα δημοσιων υπαλληλων συνταγμα υπογραμμίζοντας ότι οι δύο πλευρές βρίσκονται πολύ κοντά στην ανανέωση της συνεργασίας τους.



Εφόσον επέλθει οριστική συμφωνία, ο Αργεντινός επιθετικός θα περάσε από ιατρικές εξετάσεις και εάν υπάρξουν θετικά αποτελέσματα θα υπογράψει νέο συμβόλαιο.



"Από τη στιγμή που είμαι εδώ, σημαίνει ότι είμαστε κοντά. Η δική μου η πρόθεση, αλλά και της ομάδας, είναι να καταλήξουμε σε συμφωνία. Υπάρχουν βέβαια κάποια πράγματα να διευθετηθούν, αλλά για αυτό ήρθα. Το συντομότερο δυνατό θέλω να ξεκινήσω προπονήσεις, για να ενσωματωθώ στην ομάδα και να μπω στις υποχρεώσεις της. Δεν έχω μιλήσει με τον προπονητή. Έχω μιλήσει με κάποιους παίκτες και έχω πληροφορηθεί την κατάσταση της ομάδας. Δεν νιώθω σαν μεταγραφή, καθώς εδώ έπαιζα και πέρυσι. Ουσιαστικά συνεχίζω".




Διαβάστε ακόμη






ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
source: κτηματολογιο χρησικτησια δικαιολογητικα http://www.newsbeast.gr/sports/arthro/605436/me-mikroprovlimata-sunehistikan-oi-proponiseis-tis-aek/

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ…
제목 날짜
스피커의 1.5배앰프사용한다 2009.10.26
장로고시청원서/당회조직청원서 File 2015.07.17
전도사-목사 고시청원서/임직청원서-부교역자 청빙서-부교역자사례비명세서 File 2014.10.28
학교로고 File 2013.02.21
Αιφνιδιαστική εμφάνιση του Πρωθυπουργού στο δείπνο Μιχελάκη - δημάρχων σε ταβέρνα της Κηφισιάς new 2024.10.25
ΑΕΚ ΑΕΚ Κυριακή ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ Με μικροπροβλήματα συνεχίστηκαν οι προπονήσεις της ΑΕΚ new 2024.10.25
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β ΕΘΝΙΚΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β ΕΘΝΙΚΗ Κατερίνη ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ «Περιμένω τον ίδιο ζήλο» new 2024.10.25
Aldridge Roofing & Restoration new 2024.10.25
Google διάστημα διάστημα ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Δώρο Χριστουγέννων από τον ΟΑΕΔ new 2024.10.25
Θεσσαλονίκη Κρίση πληροφορίες Καυσόξυλα Βόλος Τίτλοι τέλους για τα ιστορικά ζαχαροπλαστεία «Αγαπητός» new 2024.10.25
αξιωματική αντιπολίτευση Κρίση οικονομία ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ Στο «κόκκινο» η πολιτική αντιπαράθεση μετά την πρόταση μομφής new 2024.10.25
ΔΗΜΑΡ κυβέρνηση ανεργία καθαρισμος τζακιου βολος «Χρειαζόμαστε χειροπιαστά αποτελέσματα» new 2024.10.25
Объявления Тюмени new 2024.10.25
{Πειραιά} Πειραιά {Πειραιά} Πανελλήνιος Γραπτός Διαγωνισμός ΑΣΕΠ 2023 - Κοινωνία - Απαγόρευση εισαγωγής σουσαμιού με σαλμονέλα new 2024.10.25
태그 쓰기 목록
위로