메뉴 건너뛰기

교회자료실

Καυσόξυλα Ξύλα δρυς Βόλος Η νίκη της Γιουβέντους με 2-0 απέναντι στη Λιβόρνο έδωσε τη δυνατότητα στη «γηραιά κυρία» να ξεπεράσει τη Ρόμα, η οποία έχει έναν αγώνα λιγότερο, στην πρώτη θέση της......

«Το… μούσι μου άσπρισε, αλλά έχω ακόμα τρέλα» Καυσόξυλα Βόλος Μπουφόν: Ακόμα έχω καιρό μπροστά μου κι όσο νοιώθω δυνατός θα παίζω




Η νίκη της Γιουβέντους με 2-0 απέναντι στη Λιβόρνο έδωσε τη δυνατότητα στη «γηραιά κυρία» να ξεπεράσει τη Ρόμα, η οποία έχει έναν αγώνα λιγότερο, στην πρώτη θέση της βαθμολογίας.



Αυτή η νίκη όμως έδωσε τη δυνατότητα στο Τζίτζι Μπουφόν να χαρεί περισσότερο τη συμπλήρωση 500 συμμετοχών στη Serie A.



Οι «μπιακονέρι» επικράτησαν στην Τοσκάνη, Καυσόξυλα σε τσουβάλι Βόλος κρατώντας για πέμπτο συνεχή αγώνα απαραβίαστη την εστία τους. Για τη νίκη αλλά και για 500η του συμμετοχή ο τερματοφύλακας της Γιουβέντους δήλωσε στο site της ομάδας:



«Το ότι κερδίσαμε, πιάσαμε κορυφή και δεν δεχτήκαμε γκολ σίγουρα μου φτιάχνει τη διάθεση. Σκεπτόμενος βέβαια τα γκολ που έφαγα στη Φλωρεντία μέσα σε 15 λεπτά χρειάστηκα πέντε παιχνίδια σαν το σημερινό για να νιώσω καλά».



Στη συνέχεια ο Μπουφόν προσέθεσε: «Ήμασταν σε εγρήγορση, μειώσαμε τα ατομικά λάθη και παίζουμε καλά».



Όσο για τις 500 συμμετοχές που συμπλήρωσε δήλωσε: «Ξεκίνησα να παίζω στην εφηβεία μου και δεν είχα πολλά γένια. Τώρα πια έχω μούσι και παρατηρώ πως έχει και λίγες άσπρες τρίχες αλλά έχω ακόμα την τρέλα να το κάνω. Χαίρομαι πολύ που έφτασα εδώ. Νοιώθω πιο δυνατός από όταν ήμουν στα νιάτα μου και όταν είμαι συγκεντρωμένος δύσκολα κάνω λάθος».



«Πιστεύω πως ακόμα έχω καιρό μπροστά μου και όσο νοιώθω δυνατός θα παίζω», ολοκλήρωσε ο 35χρονος Μπουφόν.



Πηγή: Sport-fm.gr



καυσόξυλα Βόλος καυσόξυλα Βόλος Χρηματιστήριο: Έπιασε τις 1.000 μονάδες ο Γενικός Δείκτης

Έπιασε και τις 1.000 μονάδες ο Γενικός Δείκτης με το τζίρο να ξεπερνά τα 120 εκατ. ευρώ

Με τους τρεις «σωματοφύλακες», Πέλλετ Βόλος τις τράπεζες Εθνική, Πειραιώς και Αlpha Bank, η αγορά έπιασε τις 1.000 μονάδες, Καυσόξυλα σε τσουβάλι Βόλος καθώς μετά το χθεσινό ράλι 4% αλλά και τα πλούσια ραντεβού από το road show στο Λονδίνο, η στάση των επενδυτών έχει αλλάξει.



Το πιο ενδιαφέρον στοιχείο είναι ο τζίρος που διακινούν οι τρεις κύριες τραπεζικές μετοχές αφού σε σύνολο 98 εκατ. ευρώ, τα 44 εκατ. ευρώ αφορούν  την Alpha Βank, την τράπεζα Πειραιώς και την Εθνική. Οι αποδόσεις των τραπεζικών μετοχών δεν είναι αμελητέες αφού η Πειραιώς απέδωσε ήδη έως 23%, η Εθνική έως 10% και η Alpha Bank 14%.



To Χρηματιστήριο, με την δραστηριότητα των ξένων στις τράπεζες,
έφερε τον Γενικό Δείκτη μέχρι και τις 1. 001 μονάδες με κέρδη 2,40% για
να υποχωρήσει αργότερα στις 991 μονάδες (+1,37%), με τους επενδυτές να
προεξοφλούν την επιστροφή της Ελλάδας στις αγορές. Διαβάστε περισσότερα στο newmoney.gr






καυσόξυλα Βόλος Παρέμβαση της Διεθνούς Αμνηστίας για τη βία στην Αίγυπτο

Καταγγέλλει την «ακραία πολιτική βία» και ζητά τη διεξαγωγή έρευνας για τις δολοφονίες από τις δυνάμεις ασφαλείας

Η Διεθνής Αμνηστία ζήτησε σήμερα τη διεξαγωγή μιας ανεξάρτητης έρευνας για τις δολοφονίες από τις αιγυπτιακές δυνάμεις ασφαλείας, καθώς και για τα βασανιστήρια και τις παραβιάσεις του δικαιώματος της ελευθερίας του λόγου και της συνάθροισης.



Η ανατ ροπή από τον στρατό του Αιγύπτιου προέδρου Μοχάμεντ Μόρσι τον Ιούλιο, έπειτα από μαζικές διαδηλώσεις εναντίον του, προκάλεσε το ξέσπασμα «ακραίας πολιτικής βίας», αναφέρει η οργάνωση στο Συμβούλιο Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων του ΟΗΕ.



«Μεταξύ της 14ης και 18ης Αυγούστου τουλάχιστον 1.089 άνθρωποι σκοτώθηκαν, πολλοί εξαιτίας της χρήσης υπερβολικής και εξαιρετικά δυσανάλογης φονικής βίας από τις δυνάμεις ασφαλείας», δήλωσε ο Πίτερ Σπλίντερ, εκπρόσωπος της Διεθνούς Αμνηστίας στη Γενεύη.



Οι αιγυπτιακές δυνάμεις ασφαλείας δεν κατάφεραν να αποτρέψουν ή να τερματίσουν ένα κύμα διαδογματικών επιθέσεων εναντίον των κοπτών, σύμφωνα με τον Σπλίντερ, ο οποίος αναφέρθηκε σε επιθέσεις εναντίον της μειονότητας αυτής που αποτελεί το 10% του πληθυσμού της Αιγύπτου.



«Το εύρος της παραβίασης των ανθρωπίνων δικαιωμάτων —περιλαμβανομένων του δικαιώματος στη ζωή, του δικαιώματος σε μια δίκαιη δίκη, του δικαιώματος της μη υποβολής σε βασανιστήρια, του δικαιώματος στην ελευθερία της έκφρασης και συνάθροισης— απαιτεί μια επείγουσα, αμερόληπτη, ανεξάρτητη και πλήρη έρευνα», υπογράμμισε ο ίδιος, προσθέτοντας ότι τα αποτελέσματα της έρευνας θα πρέπει να δοθούν στη δημοσιότητα.



Τη Δευτέρα η Ύπατη Αρμοστής του ΟΗΕ για τα Ανθρώπινα Δικαιώματα Νάβι Πιλάι επανέλαβε την έκκλησή της για τη διενέργεια μια έρευνας για τις δολοφονίες αυτές, καθώς και το αίτημά της να σταλεί μια ομάδα στην Αίγυπτο για να εκτιμήσει την κατάσταση.






Καυσόξυλα Βόλος
source: http://www.newsbeast.gr/sports/arthro/612897/to-mousi-mou-asprise-alla-eho-akoma-trela/

Καυσόξυλα Βόλος…
제목 날짜
스피커의 1.5배앰프사용한다 2009.10.26
장로고시청원서/당회조직청원서 File 2015.07.17
전도사-목사 고시청원서/임직청원서-부교역자 청빙서-부교역자사례비명세서 File 2014.10.28
학교로고 File 2013.02.21
13-й Район: Кирпичные Особняки Смотреть Фильм, 2024 new 2024.10.24
Зять Смотреть Лордфильм new 2024.10.24
Мятежная Луна Часть 1: Дитя Огня Смотреть: Бесплатно new 2024.10.24
Молодой Человек Онлайн Бесплатно new 2024.10.24
μετοχές βία βία Καυσόξυλα Βόλος «Το… μούσι μου άσπρισε, αλλά έχω ακόμα τρέλα» new 2024.10.24
День Курка Смотреть Онлайн Кино, 2024 new 2024.10.24
Джокер: Безумие На Двоих Смотреть (2024) Фильм Онлайн В Хорошем Hd Качестве Бесплатно new 2024.10.24
Небоскрёб Смотреть Онлайн, 2024 new 2024.10.24
«Пацанки. Остров 9 Сезон» Смотреть Сериал Полностью Все Серии Подряд. new 2024.10.24
Essential Features Of Leading Online Cam Chat Apps new 2024.10.24
태그 쓰기 목록
위로